DKTR Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hastalarımızın tedavi ihtiyaçlarına, bütçelerine ve estetik beklentilerine uygun bir dizi braket seçeneği sunuyoruz. İşte en yaygın kullanılan braket türleri:

Metal Braketler: Uzun yıllardır tercih edilen bu braketler, uygun maliyetli, hızlı ve etkili sonuçlar sunar. Prefabrik üretimleri sayesinde, özellikle estetik endişesi daha az olan çocuk ve genç hastalarımız için idealdir.

Porselen ve Safir Braketler: Metal braketlere kıyasla daha estetik bir çözüm sunan bu braketler, dişlerin dış yüzeylerine uygulanır. Son teknolojik gelişmelerle, tedavi sürecini uzatmadan estetik bir alternatif sağlarlar.

Damon Braketler: Hem metal hem de seramik malzemeden üretilen Damon Braketler, sürtünmesiz mekanizmaları ile dişlere optimum kuvvet uygular ve diş kavisini genişletir. ‘Damon Gülümsemesi’ olarak bilinen geniş ve dolgun bir gülümseme sağlamak için idealdir. Ayrıca, hafif iskeletsel problemleri olan hastalar için dişsel kamuflaj amacıyla tercih edilir.

DKTR Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’de, her hastanın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun braket çözümünü birlikte belirliyoruz.

Randevu Al

Sağlıklı bir gülümseme için diş sağlığınızı ihmal etmeyin. Profesyonel ekibimizle, diş ağrılarınızın tedavisi ve diş sağlığınızın korunması için sizlere özel randevular sunuyoruz. Diş sağlığınızı en üst düzeyde tutmak ve ağrısız bir yaşam sürdürebilmek için bizimle iletişime geçerek randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

0282 673 30 92

info@dktrdental.com

İletişim Bilgilerimiz